Logo Andrej Tlustý z Lednice
Kachní terinka
Toto jídlo je velice oblíbené po celém jihu Francie. Přináší na Váš stůl kulinářský zážitek, spojený s tradiční dovedností a chutnými výtvory ze starobylých hospodářských usedlostí.
Poctivá zelňačka
Výborná hustá přesnídávková polévka vařena dle receptů našich babiček doplněna uzeninou z naší výroby, je výbornou variantou nejen pro menší hlad, ale také dobrý začátek příjemně stráveného času u oběda s rodinou či přáteli.
Kachní prso
Kachní prsíčko, které vyzdvihuje jeho jemné maso, v kombinaci s dokřupava upečenou kůží a zeleninovým pyré, které zase tomuto jídlu dodává svěžest a lehkost. U něčeho tak dobrého jako je kachní prso by neměly chybět bramborové přesňáky. Toto je přesně pokrm, který Vás příjemně naladí na celý zbytek dne.
Flank steak
Flank steak je široký kus plochého svalu ze spodní části pupku z mladého býka. Tento chuťově výrazný kus masa je tužší a vláknitý, ale skvělé chuti. Maso je dominantou pokrmu, dochucuje ho pepřová omáčka a celerové pyré.
Vepřová líčka
Už jste někdy jedli tak křehké masíčko, že se Vám samo rozpustilo na jazyku? Taková jsou vepřová líčka v Restauraci U Tlustých. Česká zabíjačka je tradice, kterou nikdy nic nepřekoná.
Vepřové klobásy
Tento pokrm je jedna z dalších možností, jak v restauraci ochutnat výrobky z našich uzenin. Vepřové klobásy jsou naplněny do přírodních střev a za syrova upečeny.
Filírovaná uzená panenka
Vepřová panenka v dalším z variant provedení. Tentokrát se jedná o zauzenou panenku, která je servírována se zeleninovým salátem ochuceným křenovým dipem, jako příloha je podávána rozpečená bylinková bageta.
Čokoládový fondán
Čokoládová bomba, fondán je skvělý pro každou, nejen slavnostní příležitost. Na propojení chutí dortíku s teplou čokoládou uvnitř a omáčkou z lesního ovoce budete vzpomínat ještě dlouho po ochutnání.
+420 606 571 362
Uzeniny
Sýry
Ostatní pochutiny

RESTAURACE U TLUSTÝCH:

Pekařská 88
691 44 Lednice

Tel.: +420 606 571 362
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.delikatesytlusty.cz

PROVOZNÍ DOBA RESTAURACE:

Po - Ne: 10:00 - 22:00

PROVOZNÍ DOBA PRODEJNY DELIKATES:

Ne - Čt: 9:00 - 18:00
Pá - So: 9:00 - 18:00

Do vnitřních prostor restaurace není povolen vstup se psy. Děkujeme za pochopení.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE:

Andrej Tlustý
Pekařská 93
691 44 Lednice

IČ: 49133331
DIČ: CZ7409064080
Jsme plátci DPH.

NABÍZÍME VELKOOBCHODNÍ PRODEJ ZÁJEMCŮM O NAŠE DELIKATESY. POKUD MÁTE ZÁJEM ZJISTIT MOŽNOSTI PŘÍPADNÉ SPOLUPRÁCE, OBRAŤTE SE NA KONTAKTNÍ TELEFON MANAŽERA RESTAURACE +420 604 275 033.

MANAŽER RESTAURACE:

Petr Hýbl - manažer restaurace
Petr Hýbl

ŠÉFKUCHAŘ, TECHNOLOG VÝROBY UZENIN:

Honza Osička - šéfkuchař, technolog výroby uzenin
Honza Osička